Zvaniet mums! Bezmaksas tālrunis:

80200937

close vai rakstiet mums

Uzruna

*obligāti aizpildāms

Siltināšana var būt tik vienkārša:
Tikai izvēlieties sistēmu un varat atpūsties!

Jūs vēlaties, lai jūsu fasāžu siltināšana arī pēc gadiem darbojas nevainojami? Tad izvēlieties Caparol siltumizolācijas sistēmas. Šīs sistēmas pieder pie labākajām savā klasē - stardarta, augsto tehnoloģiju vai premium klasē. Pateicoties nesen izstrādātajiem un patentētajiem materiāliem un receptēm, tās ir kļuvušas energoefektīvākas, izturīgākas un stiprākas kā jebkad agrāk. Rezultāts: Jūs varat saglabāt sava īpašuma vērtību ilgtermiņā - vai pat palielināt to.


Izvēlieties savu siltumizolācijas sistēmu


Capatect CARBON

Premium klase: triecienizturīga, neplaisā, iespējams krāsot tumšos toņos, saglabājas tīra

Tikai viena sistēma spēj pārsniegt Capatect LONGLIFE sniegumu: Capatect CARBON. Vairākkārt patentētā oglekļa sistēma iztur trieciena enerģiju līdz pat 60 džouliem, neveidojot deformācijas vai plaisas. Tas ir augstākais jebkad pierādītais fasādes siltumizolācijas triecienizturības tests. Ļoti elastīga un robusta sistēmas uzbūve ļauj izvēlēties plaša krāsu paletes dizainu līdz pat melnai krāsai - līdz šim siltumizolētām fasādēm tas nebija iespējams. Pateicoties īpašām netīrumus nepiesaistošām un krāsu saglabājošām īpašībām, fasāde ilgu laiku saglabā savu mirdzošo krāsu noturīgu un skaistu.

Capatect LONGLIFE

Progresīvu tehnoloģiju klase: organiska, noturīga, triecienizturīga

Izmantojot novatoriskus, ļoti efektīvus materiālus, Caparol piedāvā tirgū divas pilnīgi jaunas augstas veiktspējas siltumizolācijas sistēmas. Pateicoties to elastīgajām materiālu īpašībām, šie pastveida apmetumi un krāsas spēj izturēt spēcīgas temperatūras svārstības. Tas paver pilnīgi jaunas dizaina iespējas: pirmo reizi siltinātas fasādes iespējams krāsot arī tumšās krāsās. Papildu efektivitāte: Apstrādei gatavās pastas nav speciāli jāsagatavo. Jūs spējat ātrāk paveikt darbu un saglabāt tīru darba vietu. Pat augsto tehnoloģiju klase (Capatect Longlife) sasniegusi nepieredzētas energoefektivitātes virsotnes, izturību un spēju atgrūst netīrumus.

Capatect CLASSIC

Standarta klase: mnerāla, klasiska, ekonomiska

Šī parastā fasādes siltināšanas sitēma tiek veidota ar minerālām (cementam līdzīgām) sastāvdaļām: apmetumus un krāsas sagatavo uz vietas, uzbriedinot ūdenī. Tiem, kas izvēlas šo klasisko metodi, ir skaidras Capatect CLASSIC priekšrocības. Caparol piedāvā Standarta sistēmu par vislabāko kvalitātes  - cenas attiecību šajā tirgus segmentā: uzticamu vācu zīmola kvalitāti, kura vērtība izmēģināta un pārbaudīta vairāk kā 50 gadus.