Zvaniet mums! Bezmaksas tālrunis:

80200937

close vai rakstiet mums

Uzruna

*obligāti aizpildāms

Impressum

SIA DAW Baltica 

Mellužu iela 17-2
1067 Rīga

Tel.: +371 67 50 00 72
Fax: +371 67 44 06 60

info@caparol.lv
www.caparol.lv

 

Juridiskās norādes

Viss šīs tīmekļa vietnes saturs, kā arī noformējums ir „DAW SE” īpašums. To sargā autortiesības un citas aizsargātas tiesības. Mēs piekrītam satura izmantošanai, ja tas ir paredzēts tikai un vienīgi lietotāja privātajai lietošanai. Lai izmantotu pieejamo saturu citiem mērķiem, ir nepieciešams iegūt „DAW SE” iepriekšēju piekrišanu. Mēs norādām uz to, ka tīmekļa vietnē ievietotais saturs var būt daļēji pakļauts trešo personu autortiesību aizsardzībai, kas attiecīgo saturu ir nodevušas mūsu rīcībā. Šī tīmekļa vietne lietotājiem attiecībā uz tur ievietoto saturu nepiešķir nekāda veida licences uz autortiesībām vai cita veida aizsargātām tiesībām.

Visas ziņas, kas atrodamas mūsu tīmekļa vietnē, ir rūpīgi pārbaudītas. Mēs cenšamies šo informācijas piedāvājumu pastāvīgi paplašināt un aktualizēt. Tomēr mēs nevaram sniegt garantiju attiecībā uz mūsu tīmekļa vietņu aktualitāti, funkcionalitāti, kvalitāti, pieejamību vai pilnību. Nav iespējama jebkādas prasības izvirzīšana tiesā par atbildības uzņemšanos, kas saistīta ar šīs tīmekļa vietnes izmantošanu, ja tā netiek pamatota ar iepriekšēju nodomu vai rupju paviršību, kā arī dzīvības, ķermeņa un veselības apdraudēšanu.

Mūsu tīmekļa vietnē ir atrodamas saites uz citām tīmekļa vietnēm. Mēs nepārprotami norādām uz to, ka mums nav nekādas ietekmes uz to vietņu noformējumu un saturu, kuru saites mēs esam norādījuši. Līdz ar to mēs nevaram garantēt tur ievietotās informācijas aktualitāti, pareizību, pilnību vai kvalitāti un satura pareizību. Šis paziņojums attiecas uz visām mūsu vietnē norādītajām saitēm uz ārējām vietnēm un to saturu.

Norādes par datu aizsardzību

Interneta lietotāju vidū mēs daļēji konstatējam nedrošību un zināmu neuzticību attiecībā uz to, vai un kādi personu dati tiek apkopoti, noglabāti, apstrādāti un eventuāli arī nodoti tālāk.

Tāpēc vēlamies Jūs šeit informēt par „DAW SE” īstenoto tiešsaistes datu aizsardzību.

Šajā tīmekļa vietnē ar „etracker GmbH” tehnoloģijām tiek vākti un glabāti dati tirgvedības un optimizācijas mērķiem. No šiem datiem, izmantojot pseidonīmu, var izveidot lietotāja profilu. Šim nolūkam var tikt izmantotas sīkdatnes. Sīkdatnes ir sīkas teksta datnes, kas lokāli tiek noglabātas tīmekļa vietnes apmeklētāja interneta pārlūkprogrammas kešatmiņā. Sīkdatnes ļauj atpazīt interneta pārlūkprogrammu. Ar „etracker” tehnoloģijām iegūtie dati bez atsevišķi iegūtas skartās personas sniegtas atļaujas netiek izmantoti tam, lai personiski identificētu tīmekļa vietnes apmeklētāju, un netiek sasaistītas ar pseidonīma lietotāja personas datiem. Jūs varat iebilst datu ieguvei un uzglabāšanai jebkurā laikā un izdarīt izmaiņas iestatījumos.

Noklikšķinot uz dalīšanās pogas [„Share” saites], vietne „Facebook” nosūta serverim informāciju par to, ka Jūs esat atvēris mūsu tīmekļa vietnes attiecīgo lapu. Ja Jūs izmantojat „Share” funkciju un esat pierakstījies „Facebook”, tad „Facebook” Jūsu apmeklējumu var piesaistīt Jūsu „Facebook” kontam. Ja atstājat komentāru, tad Jūsu pārlūkprogramma attiecīgo informāciju tiešā veidā sniedz „Facebook” un tur to noglabā. Ar datu vākšanas mērķi un apmēru, „Facebook” veikto datu tālāko apstrādi un izmantošanu, kā arī Jūsu ar to saistītajām tiesībām un Jūsu privātās sfēras aizsardzības iestatījumu iespējām, lūdzu, iepazīstieties „Facebook” datu aizsardzības norādēs. Ja nevēlaties, ka „Facebook” vāc datus par Jums, izmantojot mūsu tīmekļa vietni, tad pirms mūsu tīmekļa vietnes apmeklējuma Jums ir jāizrakstās no „Facebook” un Jūs nedrīkstat izmantot dalīšanās funkciju [„Share” funkciju].

Ja Jūs mums sūtat e-pasta ziņojumu vai abonējat mūsu jaunumus, tad Jūsu e-pasta adrese un pārējie personas dati tiek izmantoti tikai individuālā korespondencē ar Jums. 

„DAW SE” Jums apliecina, ka Jūsu datus mēs izmantojam tikai un vienīgi atbilstoši attiecīgi spēkā esošajām likuma normām un ievērojot konfidencialitāti.